Hakkımızda

Mikrotek Grup Kurumsal

 

Mikrotek Grup olarak; 2003 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübe ve bilincimizi, gelecek nesillere güzel şeyler bırakabilme fırsatına çevirebildiğimiz için gururluyuz.

Vektör mücadelesi hizmetleri ile, insanlar arasındaki patojen vektör kaynaklarının kontrol altına alınması çaba ve gayretlerimizden sonra, çıtayı bir değil on basamak yükselterek, doğallıktan gelen verimi en optimal haliyle sizlere sunmak bizim için en büyük mutluluktur.

Su, toprak ve metabolizmadan izole edilmiş; dünya üzerindeki en zengin ve kalabalık suşlarla oluşturulmuş; tamamen organik ve faydalı bakterileri takdirlerinize sunuyoruz.

     Japonya'nın Nagasaki eyaletinin Saikai kentinde faaliyet gösteren Daichi no Ichi Co., Ltd. tarafından, 1980 yılından bu yana yapılan üstün biyoteknolojik çalışmalar sonucu elde edilen SUNBIOTIC Hazır Bakteri Kültürleri, internet sitemizi de incelediğinizde, size bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak.

Yaratılışın temel taşı olan tek hücreli dünyasında, gözle göremediğimiz canlıların fonksiyonlarını, faydalarını, tamamlayıcılıklarını, düzelticiliklerini, yapıcılıklarını ve temizleyiciliklerini göreceksiniz.

 

  

Mikrotek Grup olarak bizler; gelecek nesillere daha temiz, daha uzun süre kullanabilecekleri bir doğallık bırakarak; aynı zamanda devraldıkları emaneti nasıl kullanacakları, nasıl muhafaza edip, emaneti nasıl teslim edecekleri konularında maksimum bilinci onlara nasıl aşılayabileceğimiz hususundaki çabalarımızı gece gündüz demeden ve çok çalışarak, çok ulaşarak, çok anlatarak devam ettiriyoruz.

Yegane gayemizi hiç unutmayarak, ticari tedirginlikleri mümkün olduğunca öncelemeyerek ve yolumuza hiçbir engel tanımayarak devam ediyoruz.

“ve biz…..TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ SU, TEMİZ BESİN ve TEMİZ DOĞA….SAĞLIKLI ve GÜÇLÜ NESİLLER…için çalışıyoruz….”

…tüm sevgi ve samimiyetimizle….

MİKROTEK GRUP AİLESİ

 

Belge ve Sertifikalar

Mikrotek Grup Kurumsal